В смт Олександрівка відкрилася унікальна сучасна мийка для автомобілів «Rolen detalling».

Директор автокомплексу Сергій Котенко впевнений, що головним завданням було не просто створити звичайну мийку, а Центр послуг з якісним обслуговуванням. Весь персонал проходить навчання. Співробітникам розповідають, як правильно потрібно доглядати за автомобілем. Вони порівнюють надані послуги для машин з косметологічним центром для дівчат. Прекрасна половина використовує скраби для тіла, а працівники цієї організації для «залізних коней» рекомендують полірування корпусу.

У Центрі є така послуга як дефектовка. Можна з'ясувати, які є пошкодження у авто. А також за допомогою необхідного сучасного обладнання відремонтувати всі вади.

Глава сільської адміністрації Федір Баличев зазначив, що в Олександрівці з'явиться близько 60 робочих місць. Підприємство буде платити податки в місцевий бюджет. Ці кошти можна направляти на медицину, освіту, а також на соціальну сферу. Він також підкреслив, що засновники в період карантину співпрацювали з Благодійним Фондом «Здоров'я Чорноморська». Закуповували захисні маски, бахіли і антисептики для жителів Чорноморської громади.