Rolen - автопригін з США, автоцентр

ROLEN - Автомийка

Адрес
Олександрівка, вул. Перемоги, 2-в, п, п
Телефон
Пожалуйста, скажите, что узнали номер на сайте 04868.com.ua

Як автомобілісту з Чорноморська виділитися на тлі інших власників авто? Мити свій транспорт в Rolen - першому і єдиному автоцентрі в місті, де доступна послуга двухфазної мийки. Якщо ви поспішаєте, можна скористатися роботизованою мийкою - «розумною» станцією з віддаленим контролем процесу і високою швидкістю обслуговування авто. Це більш щадний і дієвий аналог автоматичних мийок.

ROLEN - Автомийка , фото-1

Переваги автомийки Rolen

ROLEN - Автомийка , фото-2

01 / Професійна японська автокосметика

Для догляду за автомобілями ми використовуємо автокосметику японських брендів SOFT99 і G'zoх. Багатий асортимент дозволяє досягати різних ефектів: захист від води і бруду, збагачення кольору, маскування подряпин, ефект самоочищення, а також різні типи блиску. З такою косметикою ваш автомобіль буде ідеально чистий і завжди доглянутий.

ROLEN - Автомийка , фото-3

02 / Демінералізована вода проти водного каменю

В кінці мийки ми використовуємо очищену демінералізовану воду. Вона дозволяє змити солі, які залишаються на лакофарбовому покритті після висихання звичайної води і запобігає появі водного каменю.

ROLEN - Автомийка , фото-4

03 / Мийка машин, покритих кварцовими складами

Навчені співробітники сервісу Rolen зможуть правильно помити автомобіль з кварцовим покриттям. Ми використовуємо делікатні автошампуні, м'які губки і мікрофібри, а також захисні агенти для догляду за кварцом. Правильний догляд сприяє посиленню ефекту і подовжує термін служби кварцовою захисту.

Наше видео
Еще видео