Rolen - автопригін з США, автоцентр

ROLEN - Детейлінг

Адрес
Олександрівка, вул. Перемоги, 2-в, п, п
Телефон
Пожалуйста, скажите, что узнали номер на сайте 04868.com.ua

Студія детейлінг Rolen - це салон краси для вашого автомобіля. У нас доступна послуга комплексного догляду за зовнішнім виглядом і інтер'єром, яка включає очищення, відновлення та захист всіх поверхонь. Ми повернемо вашому автомобілю лиск та «ефект новизни».

Для детейлінгу ми використовуємо італійське обладнання RUPES і японську автокосметику SOFT99. Це передові концерни з найширшим асортиментом товарів для ефективного догляду за автомобілем.

ROLEN - Детейлінг, фото-1

Салон краси для вашого автомобіля

ROLEN - Детейлінг, фото-2

01 / Догляд за всіма поверхнями авто

За допомогою професійної японської автокосметики ми очищуємо, відновлюємо і захищаємо поверхні автомобіля. Працюємо з ЛКП, металом, пластиком, гумою, хромом, натуральними і штучними тканинами. Для кожної поверхні застосовуємо спеціальний засіб.

ROLEN - Детейлінг, фото-3

02 / Комфорт і безпека

Обробляємо кузов і скло водовідштовхувальними компонентамі. Вони сприяють швидкому видаленню бруду і води, забезпечують хороший огляд дороги в будь-яку погоду. Регулярне чищення сидінь і дитячих автокрісел - це ваш комфортний мікроклімат всередині авто і гарантія відсутності алергічних реакцій.

ROLEN - Детейлінг, фото-4

03 / Спосіб виділятися з натовпу

Після детейлінгу автомобіль виглядає бездоганно. Навіть в негоду. Бруд і вода злітають з кузова і авто залишається чистим довше, ніж увесь інший транспорт. При слабкому освітленні у вечірні години здається, що кузов покритий скляним панциром.

Наше видео
Еще видео